Yazılar geri dön

Web Tasarım Hizmeti 

Web tasarımı konusunda firmanızın tüm ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, etkileyici, hızlı ve arama motorlarında görünüme uygun bir şekilde özgün tasarımları hayata geçirmek için çaba göstermektedir.

Web tasarım projenizi geliştirirken birçok platformları kullanmakta ve hizmetinize sunmaktayız. Yenilikçi olabilmemiz adına güncel tasarım trendlerini yakından takip ederek sizlere projenizde geliştirilebilir alanlarda birçok opsiyon sunmaktayız.

Alaoğlu Tasarım 12 yıllık web tasarım konusunda deneyimlemiş olduğu sizlere daha net aktarabilmek adına hizmet vermektedir.

Alaoğlu tasarım web tasarım hizmetini sizlere sunarken yenilikçi ve özgün tasarımları sizlere sunar ve sizin müşterilerinizin kullanılabilirliğini daha iyi deneyimlemek adına kullanıcı dostu ve erişilebilir tasarımları ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.

Web tasarım hizmetimizde firmanızın kurumsal kimlik çalışmasını ön planda tutarak kullanıcı deneyimini etkili bir şekilde web tasarım hizmetine entegre ederek sizlere sunmayı hedefler.

Özel Tasarımlı Web Sitesi Nasıl Yapılır Web Tasarım Ücreti?

Alaoğlu Tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Tasarımlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Alaoğlu Tasarım ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Alaoğlu Tasarım, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Alaoğlu Tasarım bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Destek Formumuzu doldurmanız veya telefon ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Web Tasarım Süreçleri;

Alaoğlu Tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret sitesi tasarımı projelerini geliştirip hayata geçirirken kendimizin ve müşterilerimizle belirleyeceğimiz planlamalar doğrultusunda projenize başlamadan önce sizlerle sürekli iletişim halinde olacaktır.

İlk hedefimiz; firmanızı ve vermiş olduğunuz hizmetleri anlamak. Sonrasında rakip analizi yapmak. Tasarım trendlerini ve güncel tasarımlarımızı sizlere sunmak. Rakip analizi ve firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığımız web tasarımını işlevsellik ve ilgi çekicilik bakımından en üst seviyeye çıkartacak çalışmaları geliştirmek.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Alaoğlu Tasarım, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Alaoğlu Tasarım bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Destek Formumuzu doldurmanız veya telefon ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Profesyonel duyarlı web tasarım hizmetleriyle, web sitenizin tüm cihazlarda en iyi performansı göstermesini sağlıyoruz. Günümüzün mobil odaklı çağında, tamamen duyarlı bir web sitesine sahip olmak, bu hızlı büyüyen pazarı hedeflemek ve rekabette öne geçmek için zorunludur.

Responsive web tasarımlarımız, kullanılan cihazın ekran boyutuna ve çözünürlüğüne uyum sağlayabilir ve geniş ekran monitörlerle aynı harika görünümü ve hissi daha küçük ekranlarda oluştururlar.

 Web Tasarım Hizmeti

Birlikte Çalışmamız için birçok Neden var?

Web tasarım sektöründe 12 yıllık deneyimimizle kendi markamızın değerine değer katması amaçlayarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Alaoğlu Tasarım profesyonel olarak hizmet verdiği Web tasarımı hizmetinin yanı sıra Grafik tasarımArayüz tasarımıE ticaret yazılımlarıSEO hizmeti ve birçok tasarım konularıyla sizlere en etkili ve yenilikçi işler çıkartmaya odaklanmaktadır.

Pozitif ve dinamik çalışma yapımızla sizlere vereceğimiz hizmeti süreklilik ve kesintisiz bir şekilde ilerletmek için çalışır ve müşterilerimizin belirlemiş olduğu analizler ile kaliteli ve özgün tasarılar üretmeyi hedefliyoruz.

Sizlerde bizimle çalışmak ve karşılıklı deneyimlerimizi paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

İçeriği Puanlayabilirsiniz !

Değerlendirmek için yıldıza tıklayın!

Ortalama puan 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Yazılar geri dön