İşiniz ve işletmeniz ile ilgili yazışmalarınız için kullanabileceğiniz Kurumsal E-Posta Çözümleri

Kurumsal E-Posta Nedir?

Firmanız için yazışmalarınızda kullanacağınız kurumsal e posta hesapları için tasarlanmış mail sunucunuzdan mailleşmenize ve kurumsal kimliğinizi yansıtacaktır.

Kurumsal e mail hesabı ile gerçekleştireceğiniz yazışmalarda müşterilerinize güven sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kurumsal bir görünüşe sahip olursunuz.

Kurumsal E-Posta Servisi

Kurumsal E-posta ile, , Outlook, Thunderbird gibi istemci programları ve İphone & Android tabanlı mobil cihazlarlada %100 uyumlu şekilde kullanmanıza olanak tanır. Bu sayede her an her ortamdan erişebilir ve kesintisiz iletişimin farkına varmış olacaksınız.

Maillerinizde kullanabileceği veya fikir edinebileceği mail imza örnekleri ve html mail imza tasarımlarını inceleyebileceğiniz blog içeriğimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal E-mail Servislerinin, Web Hosting Firmalarının Sunduğu E-posta Hizmetinden Farkı Nelerdir?

Bir web hosting firmasından hosting satın aldığınızda, bu hizmetin içinde standart bir e-posta hizmeti de bulunmaktadır. Binlerce kullanıcının aynı IP adresini ve mail sunucusunu kullandığı için; onlarca spam e-posta almanıza, e-posta teslimatlarında gecikmelere, hizmet kesintileri gibi sorunlara neden olmaktadır.
Kurumsal E posta hizmeti ve Mail sunucu taşıma işleminiz için sizlere destek vermekteyiz.
Alaoğlu Tasarım Kurumsal E-Posta çözümleri ile ihtiyaçlarınızı yenilikçi bir görsel deneyime dönüştürmektedir.
Alaoğlu Tasarım profesyonel olarak hizmet verdiği Web tasarımı hizmetinin yanı sıra Grafik tasarım, Arayüz tasarımı, E ticaret yazılımları, SEO hizmeti ve birçok tasarım konularıyla sizlere en etkili ve yenilikçi işler çıkartmaya odaklanmaktadır.
Pozitif ve dinamik çalışma yapımızla sizlere vereceğimiz hizmeti süreklilik ve kesintisiz bir şekilde ilerletmek için çalışır ve müşterilerimizin belirlemiş olduğu analizler ile kaliteli ve özgün tasarılar üretmeyi hedefliyoruz.

Kurumsal mail sistemine geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..