Artık Keşfedilme Zamanı!

SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) Google da Ön plana çıkın!

SEO hizmeti ile web sitenizi veya markanızı hatta online satışlarınızı ön plana çıkartacak etkili SEO arama motoru çalışması ile belirleyeceğiniz hedek kitle ve kelimeler ile odaklı bir şekilde üst sıralara ilerlemenize yardımcı olmaktayız.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin Google’da ilgili aramalarda belirlenen sıralarda listelenmesini sağlamaktadır. Bu yöntemle yeni satışlar, potansiyel müşterileri elde edebileceğiniz gibi markanızın bilinirliliğini de artırmış olacaksınız.

Özgün ve kaliteli içeriklerle aramalarda ön planda çıkmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve SEO paketlerimizle ilgili teklif alabilirsiniz.

SEO Nedir, Neden Yapılır ve Niçin Yapılmalıdır ?

SEO, bir web sitenin çevrimiçi arama motorlarında nasıl daha kolay bulunabilmesi adına yapılmış çalışma sonuçlarını veren bir terimdir. Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) olarak da kullanılmaktadır.

SEO Hizmeti içeriğinde, bir web sitesinin Google, Yandex, Chrome, Filezilla gibi arama motorlarındaki sıralamasını iyileştirmeye odaklanmaktadır. Web sitesi arama motoru sıralamasında üst saylarda hemen çıkarsa , ziyaretçi elde etme imkanı da o kadar yüksektir.

Web Sitesi Hızının Önemi

Google; sıralama algoritmasını, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için sık sık olarak güncellenmektedir. Google, sonuç listesi oluştururken, web sitesi hızını da önemsemektedir. Hızlı bir web sitesi, ziyaretçilerine daha üstün bir kullanıcı deneyimi sunar.
Eğer eşit kriterlere sahipseniz; Google, daha hızlı olan siteyi çıkartacaktır. Hızlı çalışan bir web sitesi daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Sayfa İçi SEO Hizmeti

Web sitesi sıralamasını etkileyen, sayfadaki görünür ögelerin optimizasyonu.
Sayfa Başlığı ve Meta Açıklaması
Web sitenizin başlık etiketleri ve meta açıklamasının optimize edilmesi iki nedenden dolayı SEO sıralaması için çok büyük bir etkiye sahip olacaktır:
Google’ın sayfanızı tam olarak anlayabilmesine yardımcı olması
Rakiplerinizden farklılaşabilmek için fırsatlar sunması Alacağınız SEO hizmeti kapsamında, Google’daki sıralamanızı ve organik trafiğinizi iyileştirmek adına, başlık etiketleriniz ve meta açıklamalarınız anahtar kelimeleriniz ile uyumlu olacak şekilde optimize edilecektir.

Başlıklar
SEO açısından, bir sayfa için H1, H2, H3 gibi başlık etiketlerini tanımlamak olmaktadır. Her kapsamlı konu birçok alt konu barındırdığından, içeriğin alt başlıklara ayrılması oldukça önemlidir.

Sayfa İçeriği
Bir web sayfasının içeriği (metni), o sayfanın elde edeceği sıralama için kritik bir öneme sahiptir.

Neden SEO Hizmetinde Alaoğlu Tasarı’mı Seçmelisiniz?

Alaoğlu Tasarım SEO hizmeti ile fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı yenilikçi bir görsel deneyime dönüştürmektedir.
Alaoğlu Tasarım profesyonel olarak hizmet verdiği Web tasarımı hizmetinin yanı sıra Grafik tasarım, Arayüz tasarımı, E ticaret yazılımları, SEO hizmeti, Web uygulama hizmeti ve birçok tasarım konularıyla sizlere en etkili ve yenilikçi işler çıkartmaya odaklanmaktadır.
Pozitif ve dinamik çalışma yapımızla sizlere vereceğimiz hizmeti süreklilik ve kesintisiz bir şekilde ilerletmek için çalışır ve müşterilerimizin belirlemiş olduğu analizler ile kaliteli ve özgün tasarılar üretmeyi hedefliyoruz.
Sizlerde SEO hizmeti konusunda bizimle çalışmak ve karşılıklı deneyimlerimizi paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.