Kısa, Net, Anlaşılır Özgün İçerik

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya içerik yönetimi, sosyal medya platformları (Instagram, Facebook, Twitter, Youtube vb.) aracılığıyla marka bilinirliliğini arttırarak daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlayan çalışmaların yapılması için gerekli tasarım çalışmasının yapılmasıyla en etikili ve doğru bir çözüm elde etmenin bir yöntemidir.

Hedef kitle belirlemek gerek büyük gerekse küçük işletmeler içinde önemlidir. Bu çalışma sonucunda hedefi daha iyi belirleyerek markanızı tanıtımı için gerekli çalışmaları hızlı aksiyon alarak tamamlar ve raporlamalar doğrultusunda nasıl ilerlememiz gerektiğini elde etmiş olacağız.

Etkileyici bir Görsel Tasarım

Sosyal medya da paylaşımlarınızı oluştururken markanıza ve verdiğiniz hizmete ön planda sergileyecek anlaşılır, sade ve dikkat çekici tasarımlar oluşturmaktayız.

Sosyal Medya Kampanyaları

Sosyal medya üzerinden oluşturmak ve yönetmek istediğiniz kampanyalar için oluşturduğumuz tasarımları sonrasında takibini yaparak sizlerle birlikte yönetiyor ve sizlere daha fazla neler yapabileceğinizi aktarıyor olacağız..

Analiz

Firmanızve markanızın bulunması gerektiği alanlarda isteklerinizi karşılayacak analizleri tarafımızda hazırlamaktayız.

Grafik Tasarım

Sosyal medya hesabınız için dikkat çekici görsel tasarımları sizler için tasarlamaktayız.

Rakip Analizi

Hesabınızı inceleyip hangi alanlarda eksikliklerinin olduğunu ve nerelerde yanlışlıklar yaptığınızı belirleyecek bilgilendirmeler yapıyoruz.

Müşteri Yönlendirme

Sosyal medya hesaplarınızdan gelen veya gelecek mesajlara karşılık oluşturulacak mesaj kalıplarını sizler adına takip ediyoruz.

İçerik Yönetimi

Markanızı, hedefine ve hedef kitlenize uygun olacak şekilde hazırlayarak hedef kitlenizi sosyal medyada etkileşime geçirecek içerikler tasarlıyoruz.

Raporlama

Geri dönüş oranları, görüntülenme , beğeni , takipçi vs. işlemleri gibi bilgileri sizlere haftalık ve aylık olarak anlaşılır ve detaylı bir şeklide sizlere sunmaktayız.

Alaoğlu Tasarım’ da tecrübeli ekibimizle Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google Plus, Pinterest, Foursquare başta olmak üzere çeşitli mecralarından kaliteli bir sosyal medya içerik yönetimi hizmeti sunuyoruz.

Sosyal medya içerik yönetimi hizmetimizle ilgili fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz