Yenilikçi, kurumsal ve etkileyici web tasarımları oluşturmak için hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Web tasarımı konusunda firmanızın tüm ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, etkileyici, hızlı ve arama motorlarında görünüme uygun bir şekilde özgün tasarımları hayata geçirmek için çaba göstermektedir.

Web tasarım projenizi geliştirirken birçok platformları kullanmakta ve hizmetinize sunmaktayız. Yenilikçi olabilmemiz adına güncel tasarım trendlerini yakından takip ederek sizlere projenizde geliştirilebilir alanlarda birçok opsiyon sunmaktayız.

Alaoğlu Tasarım 12 yıllık web tasarım konusunda deneyimlemiş olduğu sizlere daha net aktarabilmek adına hizmet vermektedir.

Alaoğlu tasarım web tasarım hizmetini sizlere sunarken yenilikçi ve özgün tasarımları sizlere sunar ve sizin müşterilerinizin kullanılabilirliğini daha iyi deneyimlemek adına kullanıcı dostu ve erişilebilir tasarımları ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.

Web tasarım hizmetimizde firmanızın kurumsal kimlik çalışmasını ön planda tutarak kullanıcı deneyimini etkili bir şekilde web tasarım hizmetine entegre ederek sizlere sunmayı hedefler.

web-tasarim-hizmeti-alaoglu

Size Özel Web Sitesi Tasarımı Yapıyoruz

Standart kalıpların dışına çıkmak isteyen web site sahipleri olabilir. Böyle bir durumda Alaoğlu Tasarım Web Tasarım olarak isteklerinizi tam anlamıyla yerine getirmek adına yoğun bir çaba sarf etmekteyiz.

Dilediğiniz zaman artık sizler de kusursuz hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde sektörde daha fazla büyümeniz adına elimizden ne geliyorsa fazlasıyla ortaya koyuyoruz.

Üstelik web site tasarımcısı olarak ekonomik fiyatlar veriyoruz. Buna göre sizler de bütçenize uygun web tasarım firması arıyorsanız hemen bizden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Özgün şekilde planlanmış bir proje olarak karşımıza çıkan özel tasarımlı web sitesi ile rakiplerinize fark atmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin karşısına özgün ve bir o kadar da farklı tasarımla çıkmanız, dikkatlerini daha fazla çekmenize neden olacaktır. Bu sayede web tasarım firmaları ile alacağınız hizmetler sonucunda potansiyel müşterilerinizi arttırmış olacaksınız.

Alışılmış tasarımların dışına çıkarak kurumsal kimliğinizi yansıtan ve müşterilerinize direkt hitap eden kullanıcı dostu web tasarımları tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz. Alaoğlu Tasarım olarak Web Tasarım hizmetiyle sizi en iyi anlatabilecek dijital ortamlara firmanızı hazır hale getirmek için yoğun bir çaba sarf etmekteyiz.

Web Tasarım Süreçleri;

Alaoğlu Tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Tasarımlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Alaoğlu Tasarım ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Alaoğlu Tasarım, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkındalığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Alaoğlu Tasarım bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun için Destek Formumuzu doldurmanız veya telefon ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Web Tasarım Sürecimiz Nasıl İlerler?

Alaoğlu Tasarım, kurumsal web sitesi veya e-ticaret sitesi tasarımı projelerini geliştirip hayata geçirirken kendimizin ve müşterilerimizle belirleyeceğimiz planlamalar doğrultusunda projenize başlamadan önce sizlerle sürekli iletişim halinde olacaktır.

İlk hedefimiz; firmanızı ve vermiş olduğunuz hizmetleri anlamak. Sonrasında rakip analizi yapmak. Tasarım trendlerini ve güncel tasarımlarımızı sizlere sunmak. Rakip analizi ve firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığımız web tasarımını işlevsellik ve ilgi çekicilik bakımından en üst seviyeye çıkartacak çalışmaları geliştirmek.

Web Sitesi ve Web Tasarımında Mobil Uyumluluk ( Responsive ) Önemi

Akıllı Cihazların kullanımının artmasıyla birlikte web site tasarımları mobil uyumlu bir diğer adı “Responsive” tasarıma uygun olacak şekilde tasarlanmaya başlanmıştır. Alaoğlu tasarımda bu konuya çok önem göstermektedir. Çünkü günlük hayatımızda akıllı telefon ve tabletlerimizi her an ve her yerden erişime açık bir şekilde kullanıyor olmamızdan dolayıdır. Mobil görünümü sayesinde size özel tasarlayacağım web tasarımını kullanıcıların her ortamdan anlaşılır , yenilikçi kılmak adına tasarımlarımızı responsive yapıya uygun bir şekilde kodlamaktayız. Bu sayede doğabilecek farklı uygulama ve web yazılımları için temelini atmış ve ilerlemiş bulunmaktayız. Sizlerde responsive, Mobil Uyumlu web tasarımı hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız teklif al veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Markanıza yapacağımız çalışmalarda üzerinde özenle durduğumuz noktalar;

✓ Kusursuz görsel yerleşimi
✓ Grafiksel Düzen
✓ Mükemmel Kurumsal Kimliğe Uygun Renkler
✓ Analiz ve Optimizasyon
✓ Teknik Planlama
✓ UI ve UX Tasarım
✓ Google ve Kullanıcı Dostu Kodlama
✓ SEO Uyumlu İçerik Oluşturma
✓ Tüm Testlerin Yapılıp Yayına Alınması

Web sitesinde olması gereken noktalar:

● Kendi isteklerinizi değil, ziyaretçilerinizin beklentilerini düşünün;
Web sitesi tasarlar veya tasarlatırken öncelikli olarak kullanışlı ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde tasarlanmasına özen gösterilmelidir.
● Web siteniz SEO ile uyumlu çalışır olmalı;
Web site tasarımı yapılırken ve tasarım sonrasında da ilk değinilmesi gereken nokta arama motorlarına yani SEO kurallarına uygun özgün içeriğe sahip olmasına özen gösterilmelidir. Tasarlanmış bir web sitesi ile yeni müşterilere nasıl ve daha hızlı erişmenin yollarını bulma için önemli noktalardan biridir.
● Web sitenizin Responsive ( mobil cihazlar , tablet, smart tv gibi ekranlara) göre duyarlı olması gerekiyor;
Hemen hemen her ortamda yanımızdan ayırmadığımız ve her zaman erişilebilir olmak adına yapılacak olan web tasarımı Mobil uyumlu ( Responsive ) yapıya uyumlu olarak tasarlanmalıdır.
● Site hızınıza dikkat edininiz;
Yavaş açılan web sitesi, ziyaretçi kaybına yol açar. Tarayıcılarda daha hızlı açılan siteleri ön plana çıkarmaktadır. Gerekli çalışmalar ile web site hızı artırılabilmektedir. Bununla ilgili gerekli konulara Blog sayfamızda yer vermekte ve ele almaktayız.
● Web sitenizdeki içeriklerin özgün ve doğru olması gerekir;
Web sitenizde paylaşmış olduğunuz bilgilerin size ait ve özgün olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Diğer yandan kopya içerikler ile “spam” tehlikesi yaşama ihtimaliniz çok yüksek olacaktır.
● Web sitelerinizde ön plana çıkmak ve çıkartmak için çabalamak;
Hayata geçirmiş olduğunuz web sitenizin sonraki aşaması ön plana çıkmak olacaktır. Bununla ilgili gerekli SEO çalışmasında belirleyeceğiniz SEO paketi ile bu aşamayı tamamlayabilirsiniz. SEO (Google da öne çıkma) (arama motorlarında öne çıkma) hizmeti için Alaoğlu Tasarımla iletişime geçebilirsiniz.
● Tecrübeli bir ajans veya Deneyimli bir Front End Developer Seçebilirsiniz:
Alaoğlu Tasarım olarak Web tasarım hizmeti ve diğer hizmetlerimiz ile sizlere tüm anlamıyla destek vererek firmanızı ve markanızı belirleyeceğiniz noktanın da üzerine çıkartarak en etkili ve kaliteli hizmeti sunacağız.

Birlikte Çalışmamız için birçok Neden var?

Web tasarım sektöründe 12 yıllık deneyimimizle kendi markamızın değerine değer katması amaçlayarak en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Alaoğlu Tasarım profesyonel olarak hizmet verdiği Web tasarımı hizmetinin yanı sıra Grafik tasarım, Arayüz tasarımı, E ticaret yazılımları, SEO hizmeti ve birçok tasarım konularıyla sizlere en etkili ve yenilikçi işler çıkartmaya odaklanmaktadır.

Pozitif ve dinamik çalışma yapımızla sizlere vereceğimiz hizmeti süreklilik ve kesintisiz bir şekilde ilerletmek için çalışır ve müşterilerimizin belirlemiş olduğu analizler ile kaliteli ve özgün tasarılar üretmeyi hedefliyoruz.

Sizlerde bizimle çalışmak ve karşılıklı deneyimlerimizi paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

alaoglu-tasarim-web-tasarim-hizmeti