Artık Dijitalleşme Zamanı!

Dijital İşletme Çözümleri

Dijital işletme çözümleri; markanızın bilinirliliğini artırmak için gerekli pazarlama alanlarında yapacağınız gerekli tasarımsal ve yeniliğe sahip değişiklikler için önemlidir.

Alaoğlu Tasarım olarak kaliteli ve özgün işler yaparak birçok müşterimizin beklentilerini karşılamış durumdayız. Bu sayede gerekli ve etkili dijitalleşme çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmanıza ait marka patent işlemleri sürecini takip ederek gerekli tüm işlemleri tamamlatıyor ve bu konuda daha net adımlarla ilerlemenize yardımcı olmaktayız.

Marka & Patent Başvuru ve Takibi İşlemleri

Marka & Patent işlemleri hizmetimiz; isteğiniz doğrultusunda markanıza veya adınıza alacağınız marka tescili ve patent işlemleri ile ilgili yakından görüşüyor ve size en doğru alanda markanızı tescillemekte yardımcı oluyoruz.

Google Ads (Reklam) Yönetimi

Google Reklamcılığı yönetim detayı gerektiren bir hizmettir. Alaoğlu Tasarım olarak, Google Reklamcılığı konusunda müşterilerimizin sorularını ve sorunlarını çözmek için hizmet vermekteyiz. Dijital işletme çözümlerinde işletmeniz için gerekli tüm dijital çalışmar için içerik üretmekteyiz. Google Ads (Reklam Hesabı) yönetiminde bazı detaylar vardır. En önemli detay ise reklam hedef kitlenizin doğru bir şekilde belirlenmesi ve reklam bütçenizin en uygun maliyetlere indirgenerek doğru bir şekilde çalışılmasıdır. Sizlerde Google Adsens ile ilgili bizimle çalışmak isterseniz teklif alma formu üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Facebook ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Facebook ve Sosyal Medya Reklam Yönetimi; Akıllı cihazların kullanımının artmasıyla birlikte gelişen sosyal medya üzerinde doğru ve nitelikli çalışmalarla firmanız için doğru ve müşterilerinizi artırmaya yönelik bir çalışma şekli ile size güzel deneyimler yaşatacaktır.

Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile gerekli tasarımsal içerik paylaşımları ve hedef kitlenize ulaşıp genişletme ile sizlere destek vermekteyiz. Markanızı nasıl düzgün anlatacağınızla ilgili sizlere yardımcı olacak ve reklamlarınızı yöneteceğiz. Bu çalışmalara bağlı olarak detaylı raporlamaları da yaptığımız işlemler sonrasında sizlere iletmekteyiz.

Neden Dijital işletme Çözümleri Hizmetleri İçin Alaoğlu Tasarı’mı Seçmelisiniz?

Alaoğlu Tasarım Dijital işletme çözümleri ile fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı yenilikçi bir görsel deneyime dönüştürmektedir.
Alaoğlu Tasarım profesyonel olarak hizmet verdiği Web tasarımı hizmetinin yanı sıra Grafik tasarım, Arayüz tasarımı, E ticaret yazılımları, SEO hizmeti ve birçok tasarım konularıyla sizlere en etkili ve yenilikçi işler çıkartmaya odaklanmaktadır.
Pozitif ve dinamik çalışma yapımızla sizlere vereceğimiz hizmeti süreklilik ve kesintisiz bir şekilde ilerletmek için çalışır ve müşterilerimizin belirlemiş olduğu analizler ile kaliteli ve özgün tasarılar üretmeyi hedefliyoruz.
Sizlerde Dijital işletme çözümleri konusunda bizimle çalışmak ve karşılıklı deneyimlerimizi paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz