Yenilikçi, Güçlü ve Profesyonel Özgün Tasarım Web Yazılımları hizmetinize sunuyoruz.

Web Yazılım Hizmeti

Kullanıcıları için kolay ve erişilebilir bir ara yüze sahip web yazılımları üretiyor ve geliştiriyoruz.

İhtiyacınız olan alt yapıyı size en doğru şekilde ulaştırarak özgün ve size özel tasarım için kodlama çalışmasına başlayarak ilerliyoruz.

Web yazılımlar ile birçok geliştirdiğimiz web tasarımları, E-Ticaret siteleri için kullandığımız performans ve kullanıcı odaklı yazılım ve yazılım dilleri ile projelerimizi geliştirmekteyiz. Bu sayade ihtiyacınız ve beklentini en etkili şekilde karşılamaktayız.

Web tasarım ve web yazılım konusundaki tecrübesi ile Alaoğlu Tasarım, ihtiyaca uygun web yazılım çözümlerini, en iyi ve en etikili şekilde sunmaktadır. Web yazılımlarımız veya geliştirmek istediğiniz web tabanlı yazılımlar konusunda bizimle iletişime geçebilir veya teklif formumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web tasarımında ana unsurları oluşturan web yazılımlar firmanız ve markanızı yansıtacak doğrultuda geliştirilecek ve hemen hemen bir çok işlevi otomatik bir şekilde ilerletip sizin adınıza tamamlayacaktır. Bu sayede hem maliyet hem de zaman açısından çok büyük kazanımlar elde edeceksiniz.

Web Yazılım Aşamaları Nelerden Oluşmaktadır?

1) Ön Yüz Tasarımı (Front- end develop)
Kullanıcıların gördüğü bölümdür.
Görse tasarım düzeni
Grafik tasarım düzeni
Kurumsal kimliğinize ait tasarımsal uyumluluk
Analiz ve Optimizasyon
Teknik Planlama
UI ve UX Tasarım (Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü)
Google ve kullanıcı dostu kodlama
SEO çalışması ve SEO uyumlu özgün içerik

2) Arka Yüz Tasarımı (Back-end developer)
Html, Css, JavaScript ile tasarlanan ön yüz tasarımını (frond-end) arka planda dinamik hâle getirilerek kodlanma aşamasıdır (back-end). Daha çok yönetim panelleri, veri tabanı ve yazılımsal işlevselliği olan kısımlarda uygulanmaktadır. Ön yüz kısmı yapılırken kullanılan birçok aşama arka yüz tasarımı yapılırken de kullanılmaktadır.

Web Yazılımının Kullanıldığı Alanlar?

Web yazılım; web sitelerinde, web tabanlı oyunlarda, müşteri takip programlarında, işletme otomasyonlarında, uygulama panellerinde, e-ticaret sitelerinde ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir.

Web yazılımlarını hemen hemen tüm uygulama tasarımları veya web tasarımlarında tüm kodlama yapılarında ( JavaScript, HTML, JSS, Python, PHP ) kodlanarak yazılıma dönüştürülmesine kolaylık sağlar.

E ticaret sitelerinde veya kurumsal web sitenizde yazılım diline sahip işlevselliği bulunuyorsa ihtiyaca özel eklentilerin sitenize uyarlanmasında da kullanılmaktadır.

Profesyonel Anlamda Web Yazılımı İçin Bizi Tercih etmenizin Nedenleri?

Size özel tasarladığımız web sitesi için isteğiniz doğrultusunda web yazılım kodlamalarını en hızlı ve özenli bir şekilde belirtmiş olduğumuz süre zarfında size teslim etmekteyiz. Yapılan kodlama ile sitenizi daha kullanışlı ve müşterilerinize erişimini hızlandıracağımız bu yazılımlarla birlikte aktif ve her isteye cevap verecek şekilde tasarlanmasını sağlamış olacağız.

Sizlerde yeni oluşturulacak web tasarımınız veya hali hazırda bulunan web siteniz için uygun bir web yazılım dili ile ek modülleri veya özel eklentiler için bizimle iletişime geçebilir veya almak istediğiniz hizmet için teklif alabilirsiniz

Hizmetlerimiz