Bir markayı çevrimiçi olarak büyütmenin ilk adımı, web sitenize veya mobil uygulamanıza nitelikli yol göstermektir. Kullanıcı dostu bir deneyim yaşamak başarılı bir iş stratejisinin önemli bir parçasıdır, ancak ilgili trafiği oluşturmak güçlü bir dönüşüm oranına sahip olmak için gereklidir.

Tam kapsamlı bir dijital ajans olarak nitelikli trafik taşımak için stratejik bir yaklaşım sunuyoruz. Arama motoru optimizasyonunu (SEO), tıklama başına ödeme (PPC), e-posta pazarlaması, hedefli görüntülü reklamcılık ve sosyal medya kampanyalarını entegre eden çeşitli koordine pazarlama kampanyaları sayesinde.

Bu, müşterinin markanızın ihtiyaçlarına uyması için yerel, ulusal veya global hedeflemesine olanak tanır. Pazarlama ekibimizin başarılarından gurur duyuyoruz.

Alaoğlu Tasarım, her projeye bu önemli nitelikleri göz önünde tutarak yaklaşır. Grafik tasarımcılarımız, programcılarımız, fotoğrafçılarımız ve internet pazarlamacılarımız her biri projenize değerli beceriler getirir ve böylece başarısını garantiler.

Alaoğlu Tasarım olarak, müşterilerimizle uzun ömürlü ilişkiler kurmayı amaçlıyor. Ne yazık ki, sektörümüz kalite ve müşteri memnuniyeti pahasına hızlı bir kâr elde etmek isteyen birçok tecrübesiz tasarımcılarla doludur. Ancak firmamız sizi destek için başvuracak kimseyle sizi çaresiz bırakıyor.

Müşteri sadakatimiz, Website Tasarım’ın misyonunu belirliyor; projelerimizi sürekli olarak desteklemeye devam ediyoruz.

Yaptığımız bütün Websitelerin de hem kendi firmamıza yakışacak hemde sizin firmanıza değer katacak şekilde çalışma sürdürüyoruz. SEO yazımı için ayrı bir ekibimiz var.
Yaptığımız bütün SEO çalışmalarında da hedefe ulaştık.

Seo Nasıl Yapılır? Arama motoru optimizasyonunu (SEO), tıklama başına ödeme (PPC), e-posta pazarlaması, hedefli görüntülü reklamcılık ve sosyal medya kampanyalarını entegre eden çeşitli koordine pazarlama kampanyaları ile meydana gelir.

Seo Nedir? Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorlarının şirketiniz tarafından sağlanan ürünleri veya hizmetleri arayan kişilere web sitenizi bulma, dizine ekleme ve görüntüleme süreçlerini içerir .

Çevrimiçi pazarlama çabalarınızı motorları arama yönünde teşvik ederek, web sitenizi bulup kategorize etmelerine ve sıralamalarına yardımcı olarak , işinizi rakiplerinizin önüne yerleştireceksiniz.

SEO, sitenizin görünürlüğünü artırmak, arama motorlarında daha yüksek sırada yer almak ve web sitenize trafik yönlendirmek için web sitenizin sayfalarının içinde ve dışında unsurların bir kombinasyonunu kullanmaktadır.

Başarılı bir SEO şirketi hem bilgili hem de sitenizin görünürlüğünü artıracak birçok temel ilke nedeniyle deneyime sahip olması gerekir. Bu ilkeler, öğrenmek için zaman alır ve gerçek dünyada doğru yolu kullanmak için daha fazla zaman alır.

Sosyal Medya Süreci Nasıl İşler?  Sosyal medya yönetimi için ilk önce hedef kitle belirlenir. Çünkü ulaşmak istediğiniz yaş ,cinsiyet , nelerden hoşlandığı , ilgi alanları önemlidir.

İçerik yönetimi de önemli noktalarından çünkü sosyal medyada bir tıkla yukarı çıkabilirsiniz ve yukarıda olmak hemen markanızın gözükmesini sağlar bu yüzden her zaman çok iyi bir şekilde fotoğraf paylaşmanız gereklidir.

Rakip analizleri yapılması gereklidir. Tüm sektörlerde yapılması zorunludur çünkü bir yarış içerisindeyiz her zaman.

Reklam kullanımı olması gereklidir. Markanızı daha fazla göstermek birçok kişinin dikkatini çekmek için.

Sosyal medya yönetimini profesyonellere bırakmanızı her zaman tavsiye ediyoruz.

Sosyal Medyanın Önemi Nedir? Günümüzde akıllı telefon kullanımı bu kadar çok artmışken reklam ve marka  tanıtımlarında bütün kitlelere aynı anda ulaşmak için sosyal medya çok önemlidir. İnsanlar beğenilerini şikayetlerini artık sosyal medyadan bildiriyorlar.

Bir sosyal medya fenomeni bir marka için güzel dediği anda satışları artıyor kötü dediğinde ise bitin kullanıcı kitle neredeyse duymuş oluyor bu yüzden sosyal medya müşterilerinizi ulaşmanız ve memnuniyeti orada da belirtmelerini sağlamanız çok önemlidir.

Sosyal medyayı kendinizde oluşturabilirsiniz markanıza ait bir hesap açıp müşterilerinizi oradan bilgilendirmekte bir reklam ve tanıtımdır . Yeni kampanya yeni sezon ürünler veya çekilişleri oradan yapıp hem müşteri kitlesini genişletip hemde kendinizi sosyal medyada var edebilirsiniz. Bu sayede kendi kitlenizi oluşturmuş olacaksınız .

Sosyal medyanın bu kadar çok kullanılmasının sebebi insanlardaki merak duygusudur ve artık akıllı telefon ve internet kullanımı o kadar arttı ki sosyal medya hayatımızda odak nokta olmaya başladı .
Bu yüzden markalarda artık sosyal medya da varlığını gösteriyor.

Web Tasarım Aşamaları Nelerdir? Web tasarım sürecinde izlediğimiz aşamalı bir çizgi vardır. Bu sürecin işleyişi hem bizi hem de müşterilerimizi memnun etmekte ve uygulanan işlemleri adım adım takip etme fırsatı tanımaktadır.

ÖN GÖRÜŞME AŞAMASI :
İlk aşama olarak müşterilerimiz ile ön görüşme yaparak, bizden beklemiş olduğu websitesinin özelliklerini ve tasarımını anlamaya çalışırız.

TEKLİF AŞAMASI :
Daha sonra web siteniz ile ilgili ön görüşmemizin ardından size ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan web sitesinin maliyeti ve yapacağımız işlemleri içeren web sitesi teklifimizi sunarız. Teklifimiz üzerinde birlikte yapacağımız değerlendirme sonucunda, teklifimizi onaylamanız ile bir sonraki aşamaya geçilir.

ESKİZ ÇALIŞMA (tasarım görseli) :
Sizden aldığımız fikir, bilgi, resim ve belgeler ile yola çıkarak firmanıza özel olarak hazırlanmış tasarım örneklerinin tarafınıza sunulduğu aşamadır. Bu aşamada firmanıza 3 adet anasayfa tasarımı yapılarak sunulur ve sizden hazırlanan tasarımlardan bir tanesini seçmeniz beklenmektedir. Hazırlanan tasarımlar arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz tasarım üzerinde değerlendirmeler yapılarak bir sonraki aşamaya geçebiliriz.

REVİZYON AŞAMASI :
Hazırlanan tasarım üzerindeki son değişikliklerin yapıldığı ve artık bir resim dosyası halinden web sitesi haline getirildiği aşamadır. Anasayfa tasarımının haricinde kalan diğer alt sayfaların tasarımı bu aşamada yapılmaktadır.

SONUÇLANDIRMA AŞAMASI :
Web sitemiz son aşamasına gelmiştir. Bu aşamada web sitesine içerik yazıları, haberler, resimlerin eklenmesi, iletişim ve formlarının oluşturulması, testlerin yapılması ve küçük düzenlemelerin yapılması yer almaktadır.

SON AŞAMA :
Siteniz artık hazır hale gelmiştir. Web sitenizi nasıl yöneteceğiniz, güncelleyeceğiniz ve siteniz ile ilgili raporları nasıl okuyacağınız ile ilgili kısa bir eğitim verilmesi ile son bulmaktadır.

Web sitenize daha fazla ziyaretçi ve müşteri çekmenize yardımcı olacak internet reklam ve seo olanaklarına göz atmanız faydalı olacaktır.

Web Tasarım Nedir ? Kısacası web tasarımı, web sitelerinin planlanması, oluşturulması ve güncellenmesi anlamına gelir. Web sitesi tasarımı ayrıca bilgi mimarisi, web sitesi yapısı, kullanıcı arayüzü, navigasyon ergonomisi, web sitesi düzeni, renkler, kontrastlar, yazı tipleri ve görüntüler (fotoğrafçılık) ile video içerir ve tüm bu web sitesi unsurları birlikte web siteleri oluşturur.

Çoğu zaman, “tasarımın” anlamı yalnızca görsel bir unsur olarak algılanır. Gerçekte, web sitesi tasarımı, kullanılabilirlik, ergonomi, yerleşim düzeni, kullanıcı alışkanlıkları, gezinme mantığı ve web sitelerinin kullanımını basitleştiren ve bilgileri daha hızlı bulmaya yardımcı olan diğer şeyler gibi daha soyut öğeler içerir.

Bazen web sitesi tasarımının teknik yanı tasarımın tanımında vurgulanır. Şüphesiz, modern web sitesi, php, asp, ve cgi gibi sunucu tarafı komut dosyalarını içerir, web sitelerinin görsel tarafı html ve css ile tanımlanır; kullanıcı deneyimi dinamik javascript ve ajax ile geliştirilmiştir. Zayıf teknik bilgiye sahip insanlarla konuşurken, teknik ayrıntılar hakkında konuşmak yerine işlevselliklere odaklanırız; örn. Bir web sitesinin içeriğin yönetim sistemi aracılığıyla ne derece güncelleştirilebileceği ve kullanıcıların görebileceği özellikler.

Klasik anlamda tasarım, bir web sitesinin görsel görünümünü tanımlar. Geleneksel yaklaşım kontrast, renklendirme, denge, vurgu, ritim, grafik unsurların stilleri (çizgiler, şekiller, doku, renk ve yön), simgelerin kullanımı, arka plan dokuları ve genel web sitesi tasarımının genel atmosferini içerir.

Tüm bu unsurlar, web sitesi için belirlenen amaçlara uygun mükemmel bir sonuç oluşturmak için tasarımın temel ilkeleriyle birleştirilir.

Websitesinin Yararları Nelerdir ? Hiçbir şey, profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesi veya mobil uygulama için daha iyi bir ilk izlenim bırakmaz. İyi çalışan ve ziyaretçilere güven veren bir web sitesi, işletme hedeflerinizi gerçekleştirmede değerli bir araç olabilir.

Bu son derece rekabetçi dünyada, şirketiniz cansız bir web sitesi veya mobil uygulama ile kendini gösteremez. Müşterilerinize, önemli ve ilgili bilgileri hızlı bir şekilde bulunduğu yerin önemi olmaksızın sergileyin.

Yani ister Amerika’da olsun isterse Türkiye’nin herhangi bir bir ilinde olsun hiç önemli değil web siteniz ile dünyaya çevrimiçi olun.