Yeni nesil dijital QR menü sistemleri: Alaoğlu QR

Akıllı QR Menü Sistemleri ile kafe, bar, restoran, pastane ve kahve dükkanları için özel tasarlandı.

QR Menü ile müşterilerinize hijyenik ortam oluşturmanın yanı sıra menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemezsiniz. QR Menü müşterilerinize benzersiz ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Markanızı ve ürünlerinizi Türkiye pazarında yaygınlaştırmak ve bilinirliğini artırmak adına birlikte belirleyeceğimiz pazarlama stratejilerini yaptığımız e ticaret sitesi tasarımınıza entegre ederek direkt satışınızı ve müşterilerinizi artırmaya yönelik çalışmaları da beraberinde uygulamaktayız. Temiz koda sahip anlaşılır ve kolay kullanıma sahip yönetim paneli ile sipariş öncesi ve sonrası müşterilerinizle ilk adımdan son adıma kadar ki süreci kolayca takip edebileceğiniz ve yönetebileceğiniz bir yönetim paneli ile birlikte sunmaktayız.

Kaliteli Tasarım, Mutlu Misafirler

Alaoğlu QR Menüleri ile müşterilerinize eşsiz ve kullanıcı dostu bir deneyim yaşatmanızı sağlar. Müşterileriniz yüksek kaliteli görsellere ve detaylı açıklamalarınıza bakarak menünüzü inceleyebilir, kalori değerleri ve alerjen uyarıları hakkında bilgi edinebilir. Eskimiş, düşük kaliteli PDF menülerin yerine şık bir görünüm sunar.

Tek Bir QR Kod ile Hızlı ve Kolay

QR Menü için oluşturulan karekodu, camekan, ayaklı pano, kart tutucu, kullan at bardak altlıkları gibi alanlara yerleştirebilirsiniz. Restorana gelen müşterileriniz hiçbir şekilde servis elemanı ya da kasiyere temas etmeden oluşturmuş olduğumuz QR kodu telefon yardımıyla taratır.

Menünüzü hızlı ve kolaylıkla değiştirin

Alaoğlu QR menü ile her zaman her yerden kontrol edebilir ve üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Yönetim panelinizden ürün eklemek & çıkarmak çok hızlı ve kolaydır.

Temassız Akıllı QR menü ve diğer restoran sistemlerimizi incelemek ve teklif almak için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz