Web ve mobil ortamlarda, kullanıcı için heyecan verici, yenilikçi ve kusursuz müşteri deneyimini sizler için tasarlıyoruz.

UI/UX Tasarım Hizmeti

Kullanıcı dostu odaklı, yenilikçi ve merak uyandırıcı UI / UX tasarımları ile markanız üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için sizlere kusursuz bir kullanıcı arayüz deneyimi sunmaktayız.

Kullanışlı, yenilikçi ve heyecan uyandırıcı tasarımlar ile kullanıcılarınızı daha da memnun ve akılda kalıcı bir hale getirebilmek için UX / UI tasarım hizmetimizde deneyimlediğimiz bilgileri sizlere aktararak ilerliyor ve ihtiyacınıza yönelik tasarımları etkili bir şekilde hizmete geçirmek için çaba sarf ediyoruz.

Web tasarımı, E ticaret sitesi tasarımları, mobil uygulamalar ve daha bir çok alanda bu hizmeti Alaoğlu Tasarım olarak en üst düzeyde yönetiyor ve gerçekleştiriyoruz.

UX Design (Kullanıcı Deneyimi) Web Sitenizde ki Önemi!

Web sitenizi tasarlamadan önce markanıza veya şirketinize ait kurumsal kimlik çalışmasından yola çıkarak oluşturacağımız yeni yüzünüz için gerekli ön çalışmalar sonrasında uygulayacağımız ve geliştireceğimiz web tabanlı yazılımları ortaya çıkartarak en doğru biçimde web tasarımınıza entegre etmeye başlıyoruz. Bu çalışma doğrultusunda arka planda eksik ne varsa sorunlarının giderilmesi ve entegrasyonların çalışmamasına neden olabilecek sorunları ortadan kaldıracak kodlamaları hayata geçirerek kusursuz bir yazılım sizlere teslim etmekteyiz.

UI Tasarım (Kullanıcı Arayüz Tasarımı) Web Sitenizde ki Önemi!

Web tasarımlarımızda veya E Ticaret paketlerimizde arka planda geliştirdiğimiz kodlamaların ön yüzde müşterilerinizle buluştuğu noktada en etkili ve akılda iz bırakıcı arayüz tasarımı ile birleştiriyoruz.

Arayüz tasarımda uçtan uca müşterilerin veya kullanıcılarınızın sitenizdeki tüm işlevsellikleri nasıl ön plana çıkartacağımız ve geliştireceğimiz bölümlerin tasarımsal çalışmasını uygulayıp kullanıcılara ulaştırması aşamasında deneyimlediklerimizle birlikte hayata geçirme aşamasında uygulamaktayız. Tasarımlarımızın en önemli ve etkiliyeci kısımlarının sergilendiği UI Tasarım bizler için olmazsa olmazlarımızdandır. Markanızı gözle görülür bir niteliğe çevirmekteyiz.

Özel Tasarım Web Kodlama ve UI / UX Tasarımı ile birlikte

Tüm bu çalışmaları ihtiyacınız doğrultusunda sizler için şekillendirip tasarlıyoruz. Bu sayede elde edilen yenilikçi ve etkileyici bir tasarıma sahip markanız olacaktır.

Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı

UI / UX tasarım çalışmalarımızla birlikte sunmuş olduğumuz geliştirmelerle birlikte mobil uygulamalara hayal gücümüz ile birlikte geliştiriyoruz. Alaoğlu tasarım olarak bir çok mobil uygulamaya UI / UX tasarım desteği vermiş ve vermeye devam etmekteyiz.

Mockup / Prototip Tasarım Çalışması

Bir projeyi geliştirirken hayata geçirmeden önce eksikliklerini ve geliştirilebilir olması açısından öncesinde oluşturduğumuz prototiler sayesinde deneyimlenebilecek alanları geliştirmekteyiz.

Kullanıcı Dostu Yeni Bir Web Sitesine mi İhtiyacınız Var?

Mevcut web sitenizi en son web tasarım trendlerine hakim, ilgi çekici bir tasarıma dönüştürmek adına yeni tasarımlar üretmekteyiz. Bununla ilgili bizimle iletişime geçebilir veya teklif alabilirsiniz.

UX ile UI Tasarımın Arasında Farklar Nelerdir?

Alaoğlu Tasarım olarak biz UX ve UI tasarımın genel farklarını maddelemeye çalışalım.
▬ UI tasarım bir tasarımın kullanıcıya nasıl gösterileceğinin temel konusudur.
▬ UX tasrımda ise görünümün kullanıcı üzerinde nasıl bir etki bırakacağı ve bırakması gerektiğine değinilmelidir.
▬ UI dijital aşamaları içerir.
▬ UX tasarım kullanıcı davranışlarının dijital ortamda nasıl test edip deneyimlemesine yardımcı olur.

Neden UX / UI Tasarım Hizmetleri İçin Alaoğlu Tasarı’mı Seçmelisiniz?

Alaoğlu Tasarım UX / UI tasarımı ile fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı yenilikçi bir görsel deneyime dönüştürmektedir.
UX / UI tasarım sektöründe 12 yıllık deneyimimizle en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Alaoğlu Tasarım profesyonel olarak hizmet verdiği Web tasarımı hizmetinin yanı sıra Grafik tasarım, Arayüz tasarımı, E ticaret yazılımları, SEO hizmeti ve birçok tasarım konularıyla sizlere en etkili ve yenilikçi işler çıkartmaya odaklanmaktadır.
Pozitif ve dinamik çalışma yapımızla sizlere vereceğimiz hizmeti süreklilik ve kesintisiz bir şekilde ilerletmek için çalışır ve müşterilerimizin belirlemiş olduğu analizler ile kaliteli ve özgün tasarılar üretmeyi hedefliyoruz.
Sizlerde UX / UI Tasarımı konusunda bizimle çalışmak ve karşılıklı deneyimlerimizi paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz